Bamboo forum

lucky bamboo site - forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-02-01 17:35:49

motylekh

Gość

kiedy moge zacząć rozmnażać moją roślinke???

Jak sie wyciaga lucky bamboo jezeli dostałam od mężą w takiej przeżroczystej fiolce???bo chciała bym wstawić go do wazoniku takiego małego gdzie takze miał by wode no i oczywiście mogłabym go troszke nawozić lub zamiast wody nie chlorowanej mogłabym wstawić go do wody z akwarium???i po jakim czasie moge go zacząć rozmnażać???jak długo muszę go trzymać w osamotnieniu;)

 

#2 2007-02-02 20:02:06

Catffin

Gość

Re: kiedy moge zacząć rozmnażać moją roślinke???

motylekh napisał:

Jak sie wyciaga lucky bamboo jezeli dostałam od mężą w takiej przeżroczystej fiolce???bo chciała bym wstawić go do wazoniku takiego małego gdzie takze miał by wode no i oczywiście mogłabym go troszke nawozić lub zamiast wody nie chlorowanej mogłabym wstawić go do wody z akwarium???i po jakim czasie moge go zacząć rozmnażać???jak długo muszę go trzymać w osamotnieniu;)

fiolka zapewne od gory ma taka gumke prawda? 
Jezeli chcesz sciagnac tą gumke mozesz polamac korzenie, ale nie marw sie ty mgdyz bardzo szybko wyrosną nowe.  Woda z akwarium jak najbardziej, wtedy nie musisz jej nawozic. Rozmnażanie zaczać najlepiej wtedy, kiedy listki są dosyć długie ( chyba) ja spróbowałem z 3 cm listkiem i nic z tego nie wyszło.
No i pamiętaj, kiedy uszkodzisz swojego Lucky bamboo straci on magiczną moc ;]
Pozdrawiam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumwttc.pun.pl www.siedmiumistrzowmiecza.pun.pl www.hondaklub.pun.pl www.mpc-metin2.pun.pl www.narutograonline.pun.pl